×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejny kandydat na prezydenta RP – Paweł Tanajno przybył z wizytą do Kołobrzegu. Działacz namawiał do udziału w strajku przedsiębiorców, krytykował dualizm polityczny PO-PiS, a także odniósł się do najbardziej gorącego tematu politycznego – LGBT.

To temat zastępczy – mówił o sprawie LGBT, kandydat na prezydenta – Nie dajmy się zbić z tropu. Najważniejsze jest to, że wybito nas z drogi dobrobytu(...). Cała klasa polityczna zawiodła intelektualnie. Okazali się być leniami, osobami nieprzygotowanymi do rządzenia krajem – przekonywał.


Tanajno bardzo krytycznie wypowiadał się również na temat polityki obecnego rządu. - Duda z Morawieckim zawiedli po całości – ocenił, podkreślając niepotrzebne, jego zdaniem, wprowadzanie narodowej kwarantanny. Zaznaczył, że jako właściciel firmy, namawia do udziału w strajku przedsiębiorców i wysuwania roszczeń wobec państwa. Krytykował plany wprowadzenia bonu turystycznego, natomiast podkreślił, że najprostszym pomocnym rozwiązaniem korzystnym dla turystów i przedsiębiorców z tej branży byłaby...likwidacja opłaty uzdrowiskowej, która, jak przypominamy, jest jednym z ważniejszych wpływów do budżetu naszego miasta.


Cała konferencja w materiale video.ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA