×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W weekend na Plaży Milenium Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozgrywane będą Młodzieżowe Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Województwa w Siatkówce Plażowej. Uczestnicy rywalizować będą o awans do Półfinału Mistrzostw Polski w określonych kategoriach wiekowych.

Dużym wyzwaniem dla organizatorów jest sprostanie obecnym wymogom sanitarnym i zorganizowanie bezpiecznych dla uczestników zawodów sportowych. Boiska podzielone są na odpowiednie strefy tak, aby maksymalnie zmniejszyć migrację zawodników. Jako pierwsi do rywalizacji staną najmłodsi uczestnicy rozpoczynając zawody w piątek w Mini Siatkówce Plażowej. Następnie w sobotę o awans do fazy centralnej rozgrywek o Mistrzostwo Polski staną młodziczki, juniorki i kadeci


. W niedzielę z kolei na Plaży Milenium rywalizować będą młodzicy, juniorzy oraz kadetki. Organizatorem rozgrywek jest Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Z naszego miejscowego klubu do rywalizacji stanie ponad 20 par, które startować będą we wszystkich kategoriach wiekowych. W zeszłym roku praktycznie we wszystkich kategoriach siatkarze i siatkarki OPP wywalczyli miejsca na podium.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA