×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Bez hucznego koncertu, muzycznych gwiazd i tłumów turystów – tak będzie wyglądało tegoroczne Otwarcie Lata w Kołobrzegu. Ze względu na trwająca epidemię, magistrat wspólnie z Regionalnym Centrum Kultury, organizuje to wydarzenie w bardziej kameralny sposób.

Otwarcie sezonu letniego zaplanowano na 27 czerwca. Tego dnia, ulicami miasta przejedzie specjalny muzyczny autobus, na pokładzie którego ekipa kołobrzeskich muzyków, pod przewodnictwem Adama Herbowskiego, grać będzie i śpiewać piosenkę pt. „Koło ratunkowe”.


Premiera piosenki z muzyką Adama Herbowskiego i tekstem Hani Dziubińskiej-Kopki miała miejsce 24 maja podczas koncertu z okazji Dni Kołobrzegu, który zarejestrowany został w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury bez udziału publiczności.


- Teraz idziemy krok dalej, wychodząc, a nawet wyjeżdżając z nią, na kołobrzeskie ulice. Chcemy dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców bez konieczności ryzykownego gromadzenia ich w jednym miejscu. Na to jeszcze przyjdzie czas, kiedy będzie bezpieczniej. O tym, że warto poczekać przekonacie się po usłyszeniu próbki brzmiącej z pokładu muzycznego autobusu - czytamy na stronie Regionalnego Centrum Kultury.

Autobus, muzyczny przejazd ulicami Kołobrzegu, rozpocznie o godz.12.00.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA