×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kandydat Koalicji Polskiej na prezydenta i prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz, spotkał się w niedzielne popołudnie z mieszkańcami Kołobrzegu. Polityk przedstawił swój program wyborczy.

Odbudowanie i odpolitycznienie polskiej armii poprzez powołanie Kolegium Dowódców Wojskowych, pod przewodnictwem gen. Waldemara Skrzypczaka, utrzymanie programów społecznych, ze wskazaniem na aktywność zawodową, pomoc dla przedsiębiorców poprzez m.in. obniżenie stawek VAT (z 23 na 15%, z 8 na 5%), podniesienie kwoty wolnej od podatku oraz dobrowolny ZUS dla właścicieli firm – to główne punkty programu wyborczego Kosiniaka-Kamysza, które przedstawił podczas wizyty w Kołobrzegu. Polityk mówił również o ratowaniu branży gastronomicznej i hotelarskiej poprzez między innymi umorzanie podatku ZUS na kolejne 3 miesiące.


Podczas wystąpienia kandydat podkreślał jednak, że jego główną ideą jest „odbudowanie wspólnoty narodowej”. - Nie możemy być tak podzielonym społeczeństwem, bo to doprowadzi do tragedii. Mamy dzisiaj polityczną wojnę domową, która nas wyniszcza(...). Ja zaproszę do współpracy wszystkie środowiska polityczne – podkreślił Kosiniak podczas konferencji.


Więcej w materiale video. Przepraszamy za problemy techniczne podczas pierwszych dwóch minut konferencji.

1
2
3
4
5
6
Komentarze  
+8 #1 marcinkolobrzeg 2020-06-22 10:46
Polacy pamiętają jak ich poniżałeś. Jesteś skończony, choćbyś na scenę przytachał 20 tygrysic.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA