×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Już we wtorek o godzinie 13, przy bindażu na Placu Koncertów Porannych, odbędą się konsultacje z mieszkańcami na temat koncepcji nowej organizacji ruchu w Porcie Pasażerskim. Miasto planuje zamknąć część dzielnicy portowej dla ruchu samochodowego.

Zgodnie z zamierzeniami, od 1 lipca nie można byłoby przejechać przez część ulicy Towarowej, ulicę Morską i fragment ulicy Obrońców Westerplatte. W zamkniętej części nie będzie możliwości zaparkowania, natomiast wjazd na pozostałe parkingi, w przypadku zamknięcia dzielnicy, zostanie przeorganizowany i możliwy od strony ul. Portowej. Dostawa towarów miałaby się odbywać w określonych godzinach, a wstęp do zamkniętej części miałyby jedynie pojazdy służb komunalnych, osoby posiadające przepustki z UM i taksówki.
Komentarze  
+6 #1 Kasia N 2020-06-22 14:03
Gratuluję "świetnego" pomysłu- zamykanie wjazdu do portu w szczycie sezonu - takie rzeczy tylko w Kołobrzegu. Wdrażanie projektu przed rozpoczęciem sezonu bez wcześniejszego przetestowania jak to miałoby funkcjonować . Konsultacje powinny odbyć się przed wdrożeniem planu,a nie w szczycie sezonu. Ten genialny pomysł skończy się jednym wielkim paraliżem miasta. Gdzie mieszkańcy niby mają parkować? Pod własnym blokiem nie będę mogła zaparkować samochodu? Szkoda, że Pani Prezydent zabrakło pragmatyzmu w planowaniu swoich działań.
+8 #2 marcinkolobrzeg 2020-06-22 16:50
Cóż, pani prezydĘtka to intelektualna bida. Skutecznie odstrasza turystów i jasno daje im do zrozumienia, że nie są mile widziani. Do tego ta swołocz zatrudniona w Straży Miejskiej i towarzystwo, które wypisuje mandaty. Do tego dodać ceny i moda na Kołobrzeg będzie słabła z każdym rokiem. P.S. Mieszkańcy Kołobrzegu - czy wy naprawdę już nie potraficie myśleć? Blond lala i od razu klapy na oczach?
-10 #3 KrzysztofŁ 2020-06-22 18:13
Kiedyś, w koncówce lat 80-tych kupiłem na Westerplatte małe mieszkanko. Mam też miejsce postojowe. Dorabiam do emerytury wynajmyjąc je. Ja może na jakieś specjalne zezwolenie dojadę. ALE JAK MA DOJECHAC RODZINA, KTÓRA WYNAJEŁA MIESZKANIE I MIEJSCE POSTOJOWE. Mam już kilka rezerwacji na lipiec i sierpień. Fajnie nasza kochana władza promuje i zachęca wczasowiczów do przyjazdu do Kołobrzegu. Już nawet na te debilno-kretyńskie pomysły się nie złoszczę, bo na nią głosowałem. Ostatni raz p. prezydent.
I żeby nie było wątpliwości Drodzy Forumowicze. Od 65 lat jestem kołobrzeżaninem, legalnie wynajmuję mieszkanie, odprowadzam opłatę uzdrowiskową (4,40 zł od każdego, nawet od niemowlaka), placę podatki. Szkoda dalej pisać i gadać. Niestety nie mogę jutro przyśc na tzw. konsultacje społeczne.
-8 #4 KrzysztofŁ 2020-06-22 18:23
Sorry Winetou. Wiek robi swoje. Mieszkanie kupiłem w grudniu 1997 roku, nie w latach osiemdziesiątych, od dewelopera budującego obecnie os. Bajkowe.
-6 #5 Kasia N 2020-06-22 18:54
Dzięki takim nieprzemyślanym zmianom w 2018 roku, podczas sezonu Kołobrzeg tonął w śmieciach. Kolejny przykład na to , że wprowadzanie zmian na początku sezonu jest totalnie nieodpowiedzialne.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA