×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Centrum Edukacji Morskiej oraz baza sportowa w Charzynie – na realizację tych dwóch projektów z programu Po Ryby przeznaczono ok. 350 tys. zł. Umowy wsparcia z Kołobrzeską Grupą Regatową i Gminą Siemyśl podpisała 26 czerwca w Kołobrzegu członek zarządu województwa Anna Bańkowska.

W Charzynie przy ulicy Szkolnej wybudowane zostanie ogólnodostępne, całoroczne boisko piłkarskie oraz bieżnia dwubiegowa i zeskocznia do skoku w dal. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec października 2021 r.

Centrum Edukacji Morskiej to działania dedykowane dzieciom i młodzieży, zaplanowane na ten rok przez Stowarzyszenie Kołobrzeska Grupa Regatowa. To m.in. organizacja szkoleń sportowych związanych z podnoszeniem wiedzy i kompetencji niezbędnych do uprawiania sportów wodnych oraz korzystania z atrakcji związanych z przebywaniem i mieszkaniem nad morzem. Szkolenia, które odbywać się będą na terenie miasta i gminy Kołobrzeg, połączone zostaną z programem edukacyjnym, promującym lokalne tradycje, w tym przybliżające te związane z rybołówstwem.

Łączne dofinansowanie dla tych dwóch projektów z PO RYBY 2014-2020 to ok. 350 tys. zł.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA