×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Od 10 lipca, w Kołobrzegu i okolicznych miejscowościach będą dostarczone pierwsze zamówienia cateringu dietetycznego stworzonego przez Annę Lewandowską - specjalistkę do spraw żywienia, bizneswoman i wielokrotną mistrzynię świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym.

„W SuperMenu nie wierzymy w „diety cud” i inne magiczne sposoby. Jeśli chcecie jeść i żyć zdrowo, potrzebujecie przemyślanych zmian w swoich nawykach żywieniowych. To właśnie nas wyróżnia!” - mówi Anna Lewandowska.

Cała propozycja Super Menu opiera się na przemyślanej filozofii żywienia Anny Lewandowskiej, która stawia na poprawę jakości życia dzięki zdrowej i funkcjonalnej diecie. Celem SuperMenu jest dostarczanie posiłków, które nie tylko pomogą w utracie wagi, ale przede wszystkim pozytywnie wpłyną na zmianę nawyków żywieniowych i zdrowie konsumentów.

Wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z SuperMenu, będą mogli wybierać między ośmioma dietami. Autorką wszystkich przepisów jest sama Anna Lewandowska, która we współpracy z doświadczonymi dietetykami opracowała codzienne jadłospisy. Trzy z nich są już doskonale znane osobom korzystającym z popularnej aplikacji Anny Lewandowskiej, Diet&Training by Ann, nowych jest aż pięć: dieta Fit, Vege, Vege + Fish, Sport i No Gluten & No Lactose. Nawet najbardziej wymagający znajdą wśród nich coś dla siebie.

W ramach każdej z diet istnieje możliwość wyboru wartości kalorycznej. W żadnej z propozycji nie ma produktów wysokoprzetworzonych, barwników ani konserwantów. Można je zamówić na 7 dni w tygodniu, a dostawy realizowane są w godzinach porannych. Od niedawna możliwa jest dostawa posiłków w całkowicie ekologicznych opakowaniach.

Szczegóły oferty i kompletna lista lokalizacji objętych dostawą dostępne są na stronie: www.supermenu.com.pl