×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kilka dni temu nasza redakcja została nominowana do #Gaszyn Challange. To akcja charytatywna o której słyszał chyba każdy – włączając się w nią wspieramy dzieci chore na rdzeniowy zanik mięśni. Jej zasady są proste – w ramach nominacji należy wykonać 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz dziecka. Kto nie zdąży „pompować” wpłacić musi co najmniej dwukrotność minimalnej kwoty. Pieniądze zbierane są na jeden z najdroższych leków świata, który jest ratunkiem dla najmłodszych chorujących na SMA.
W naszym mieście i okolicach urzędnicy, policjanci, strażacy samorządowcy i po prostu mieszkańcy „pompowali” dla małego Franka Kępy ze Szczecina. Nam, ze względu na sezon urlopowy, udało się „pozbierać” całą redakcję na niedzielę. Okazało się jednak, że w najbliższą sobotę jest finał akcji #Gaszyn Challange dla Frania, dlatego już nie pompujemy, a czym prędzej wpłacamy pieniądze na rzecz chłopca.

Przy okazji dziękujemy za nominację koleżankom i kolegom z Gazety Kołobrzeskiej, którzy dzielnie „pompowali” kilka dni temu. Dzięki Waszej nominacji mogliśmy dołączyć do wszystkich tych, którzy wsparli Frania Kępę :)

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA