×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Cieszymy się z uzyskanego w naszym regionie wyniku i dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w głosowaniu. Liczymy na to, że prezydent Duda będzie prezydentem wszystkich Polaków, a nie tylko tych, którzy reprezentują jedną opcję – mówili podczas specjalnie zwołanej konferencji samorządowcy i działacze Koalicji Obywatelskiej

W konferencji brali udział; prezydent Anna Mieczkowska, starosta Tomasz Tamborski, poseł Marek Hok i senator Janusz Gromek. Wszyscy podsumowali minioną kampanię wyborczą i sam wynik wyborów. - Trzaskowski osiągnął niebywały, biorąc pod uwagę że, zderzył się z Telewizją Publiczną i aktywnością całego rządu, który przestał pracować i włączył się w kampanię prezydenta Dudy – mówił Tomasz Tamborski. Janusz Gromek podkreśli w swojej wypowiedzi, że liczy na to, że nowy-stary prezydent będzie prezydentem wszystkich Polaków, a nie „tylko jednego Polaka i jednej opcji politycznej”.
Samorządowcy pytali również o obiecane przez rząd pieniądze. - Poseł Czesław Hoc zaprosił mnie do Szczecinka po odbiór 1 mln 750 tys. z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, nadal tych pieniędzy nie otrzymaliśmy. Podobnie jak miasto, które czeka na 8 milionów zł. Mamy nadzieję, że te obietnice mają pokrycie a nie są jedynie kiełbasą wyborczą – mówił starosta Taborski i poinformował, że część z tej kwoty zostanie przeznaczona na budowę powiatowego Domu Dziecka.
Działacze wypowiadali się również na temat ewentualnych protestów wyborczych.

Szczegóły w materiale video.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA