×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W lipcu i sierpniu zaplanowano szereg ciekawych wydarzeń, imprez i koncertów. Po inauguracji sezonu kołobrzeska publiczności w amfiteatrze zobaczy jeszcze blisko około 20 wydarzeń.

Na 23 lipca zaplanowano coś dla wszystkich tych którzy lubią sporą dawkę śmiechu. Na scenie Amfiteatru odbędzie się Letnia Gala Stand-up Comedy a zaprezentują się w niej Olka Szczęśniak, Adam van Bendler, Błażej Krajewski, Rafał Rutkowski i Darek Gadowski.

Dwa dni później publiczności zaprezentuję się wyjątkowym koncercie o godz.20.00 Trzech tenorów - Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski oraz Mariusz Adam. Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu.

Z kolei 26 lipca na letniej scenie muzycznej zaprezentuję się legenda muzyki "Disco Polo" - zespół Boys. Tego dnia kołobrzeżanie oraz turyści zgromadzeni w amfiteatrze usłyszą największe hity tej formacji muzycznej.

27 lipca zmienią się nieco nurty muzyczne. Wszystko za sprawą występu Cleo. Wokalistka wystąpiła na Eurowizji w 2014 roku, a jej przebój "My Słowianie" stał się wtedy Cyfrową Piosenką Roku. na pewno tego dnia usłyszymy ją w amfiteatrze.

Kolejny koncert odbędzie się 30 lipca. Wtedy też będzie można usłyszeć Krzysztofa Zalewskiego, który będzie promował swój Nowy singiel, „Tylko nocą”. Dzień później później publiczność w amfiteatrze usłyszy wszystkie hity kultowego zespołu Dżem w wykonaniu Macieja Balcara

Występy w kołobrzeskim amfiteatrze w sierpniu rozpocznie 1 sierpnia Kabaret Smile. 2 sierpnia w obiekcie przy ul. Fredry zaprezentuję się jeden z absolutnych hitów teatralnych ostatnich sezonów "Klimakterium... i już". Od 2006 roku spektakl został wystawiony niemal 2000 razy w Polsce i za granicą. W ten sposób o sprawach kobiet nikt w Polsce jeszcze nie mówił, 3 sierpnia w amfiteatrze wystąpi Mateusz Socha z programem "Masochista". Dzień później, czyli 4 sierpnia na wszystkich kołobrzeżan oraz turystów czeka prawdziwa muzyczna bomba. Tego dnia na scenie zobaczymy legendę disco Polo - Zenka Martyniuka.

5 sierpnia upłynie pod znakiem muzyki Hip-Hop. O godz.19.00 rozpocznie się tu MHHF czyli Miejski Hip Hop Festiwal Kołobrzeg. w trakcie blisko 4-godzinnego występu na scenie zaprezentują się Malik Montana, Sarius, Żabson, Kizo Oficjalnie, Oki oraz Przemek Ferguson. Imprezę poprowadzi Edzio/ DJ Abdool.

6 sierpnia czeka nas spora dawka humoru za sprawą Kabaretu Moralnego Niepokoju. Chociaż odpowiada za serial satyryczny "Ucho prezesa", to artyści obiecują, że tym razem w ich programie nie ma miejsca na politykę. ich występ zaplanowano na godz.20.00

Dzień później czeka wszystkich nietypowy koncert Macieja Maleńczuka & Rhythm Section. Koncert, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Będzie się składał z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności.

8 sierpnia w amfiteatrze obejrzymy wyśmienity wieczór STAND-UP. Jego głównym reżyserem będzie fenomenalny rozanielacz dusz - Piotr Zola Szulowski znany też jako PIOTRUNIA. Jako support zobaczymy Adama Sobaniec a imprezę poprowadzi: Darek Gadowski.

9 sierpnia to koncert zespołu IRA.
13 sierpnia na deski amfiteatru wyjdzie Lady Pank. Twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona” zaprezentują się o godz. 20.00.
Po raz kolejny w te wakacje kołobrzeski amfiteatr odwiedzą Paranienormalni. Ich występ w ramach trasy Baltic Tour 2020 będzie można zobaczyć 18 sierpnia o godz.20.00

Koncertowe lato w amfiteatrze zakończy 29 sierpnia koncert Darii Zawiałow. Artystka znana z przebojów „Świt” i „Czy Ty słyszysz mnie” wraca na scenę, by przenieść nas do innego świata podczas lata 2020.
Bilety na wszystkie imprezy do nabycia są w kasach amfiteatru, w sklepie Flamenco oraz na internetowych platformach do sprzedaży biletów.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA