×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Koncert opowiadający o kobiecych perypetiach życiowych, zakochaniu, odrzuceniu, miłości szczęśliwej i spełnionej, ale też bywa, że niekochanej… o dziewczęcych wyborach, matczynych obawach. 8 sierpnia na scenie plenerowej kołobrzeskiego RCK-u wystąpi Julia Rosińska. Wokalistka studyjna i estradowa, jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Mądre i bogate teksty autorstwa głównie Piotra Bukartyka i Grzegorza Tomczaka  w jej wykonaniu na pewno wprowadzą publiczność w zachwyt.Tego wieczoru usłyszymy głównie kierunek smoothjazzowy. Kompozytorem utworów Juli Rosińskiej  jest Grzegorz Kopala. Aranżacje są autorstwa Jacka Piskorza oraz Grzegorza Kopali.

„Ciałem, słowem, gestem”- koncert mówiący o kobiecych perypetiach życiowych… zakochaniu, odrzuceniu, miłości szczęśliwej i spełnionej, ale też bywa, że niekochanej… o dziewczęcych wyborach, matczynych obawach. Kobieta w pełnym kolorycie doświadczeń i życiowych burz. Mądre i bogate teksty autorstwa głównie Piotra Bukartyka i Grzegorza Tomczaka. Męskie pióro, kobiece historie. W warstwie muzycznej zdecydowanie jazzowo i smoothjazzowo. Julii towarzyszą na scenie: Katarzyna Stroińska- Sierant – fortepian, Bartosz Kucz – kontrabas, Maciej Burzyński – perkusja oraz Grzegorz Kopala- gitary i wokal.

Początek występu zaplanowano na godz.20.00

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA