×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Dokładnie 145 przedsiębiorców z branży turystycznej w Kołobrzegu, Grzybowie i Dźwirzynie przystąpiło dotychczas do rządowego programu „bon turystyczny”. Pieniądze można wykorzystać w prywatnych kwaterach, apartamentach, ale również hotelach typu Aquarius, Havet, czy w miejskim MOSIR-ze (usługi noclegowe).

Wśród kołobrzeskich podmiotów, u których można zrealizować bon, jest wielu małych przedsiębiorców, ale również duże hotele i ośrodki jak; Ikar, Poznanianka, Dozamel, te należące do Uzdrowiska S.A., czy wspomniane Aquarius i Havet. Z samego Kołobrzegu, na dzień 3 sierpnia, na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej, która udostępnia listę zarejestrowanych do programu podmiotów, widnieje już 76 firm, z Grzybowa - 33, 36 z Dźwirzyna i jedna w Dygowa. To dopiero trzeci dzień od uruchomienia programu, więc zainteresowanie jest duże, a firm z naszego regionu z pewnością będzie przybywać.

Przypomnimy; bon turystyczny można wykorzystać na usługi hotelarskie i imprezy turystyczne na terenie Polski. Jest ważny do końca marca 2021 roku. Wszystkie podmioty czyli hotele, apartamenty, ośrodki i firmy, w których będzie można płacić takim bonem można sprawdzić w tym miejscu:

https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA