×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Prof. Krzysztof Simon, ordynator oddziału zakaźnego we Wrocławiu, najpierw Rzeczpospolitej, teraz portalowi GazetaWroclawska.pl , udzielił wywiadu na temat tego, jak wypoczywają turyści w naszym kurorcie. Sam spędza tutaj urlop. Lekarz nie przebiera w słowach: „To dramat. Póki tak będzie, nie damy sobie rady z epidemią”.


W wywiadzie profesor podkreśla, że zachowania turystów to „egoizm i brak szacunku dla innych”. Lekarz podkreśla, że na promenadzie oraz w restauracjach nikt nie nosi maseczek i nie zachowuje dystansu. Zaznacza, że najgorzej zachowują się wypoczywający z zagranicy. - Oni to już w ogóle nie przestrzegają żadnych norm – zauważa. 

Przypomnijmy; liczba osób zakażonych koronawirusem wciąż wzrasta. Mimo to w Kołobrzegu nie ma zarejestrowanych zakażeń od wielu dni (w ciągu ostatniego czasu było to kilka osób). Nie znaczy to oczywiście, że wirus nie zaatakuje w najbliższym czasie.

A Wy co myślicie o zachowaniu turystów w naszym mieście? Czujecie się tutaj bezpiecznie?

Komentarze  
-13 #1 Zalogowany 2020-08-04 14:12
Profesor powinien siedzieć w domu bo na pewno jest w grupie ryzyka. Ale nie. Przyjechał na apartamenty. Profesor nie będzie siedział na agroturystyce z plebsem pincetplusa. On musi mieć warunki. Ps. Spodziewał się że będzie pusto, plebs pojechał na wiochy i na rowery erłowelo i r10 to jadę do apartamentu. A tu zonk. Plebs leży na piachu i kicha bo go piasek w nos gryzie.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA