×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ciężka praca i wytrwałość w dążeniu do celu opłacają się. Dowiedli tego zawodnicy Berserkers Team Kołobrzeg startujący podczas zawodów o Puchar Mierzei Wiślanej.
1 sierpnia w Stegnie o medale w formule K1 rywalizowało kilkunastu fighterów tego klubu. Jak się okazało udało im się zdobyć łącznie aż 12 medali.

Kołobrzeżanie do miasta nad Parsęta reprezentanci BTK przywieźli 6 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe krążki. Łupem kołobrzeżan padła także nagroda za najszybsze K.O turnieju którego autorem był Kacper Kaźmierczak. Wyróżnienie w kategorii największy charakter turnieju zdobył również Piotr Staniek.

W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników z całej Polski a walki odbywały się w oktagonie, który usytuowany był na plaży.

- Każdy z tych młodych wojowników wykazał się ogromnym sercem oraz charakterem do walki. Jestem z nich dumny a za pośrednictwem mediów chciałbym podziękować naszym cudownym sponsorom bez których ten wyjazd byłby dla nas sprawą problematyczną a mianowicie WSK Konsorcjum które wspiera nas od lat oraz Stara Piekarnia Radosław Wierzbowski - mówił Damian Mieczkowski, trener Berserkers Team Kołobrzeg

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA