×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Vigor Styl Dance Studio działający przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu, ogłasza zapisy na sezon 2020/2021. To nasz 26 sezon taneczny!

Vigor Styl Dance Studio - szkoła sukcesu poparta wynikami ! Jesteśmy laureatami zawodów i festiwali ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Nasi tancerze zajmują medalowe miejsca w kategoriach solo. Reprezentujemy Miasto Kołobrzeg na licznych zawodach w całej Polsce, a także bierzemy czynny udział w imprezach miejskich. Chcemy, aby Wasze dzieci miały możliwość zaprezentowania nowo nabytych umiejętności. Przekazujemy wiedzę taneczną, a oprócz tego uczymy szacunku do innych tancerzy, pokazujemy, że jak walczyć na zawodach to tylko w myśl zasady fair play, że nie zawsze się wygrywa, ale nie jest to porażką, a motywacją do dalszych treningów. Tancerze zawiązują tutaj przyjaźnie na długie lata, a nasi byli tancerze przyprowadzają do nas swoje dzieci co jest największą nagrodą.

Przygoda z tańcem jest bliżej niż myślisz ! Spraw swojemu dziecku lub sobie wyjątkową okazję, by się wyróżnić, być blisko kultury i tanecznej muzy Terpsychory, spędzać zdrowo i aktywnie czas, poznać nowych przyjaciół a przede wszystkim nauczyć się tańczyć !

Utworzyliśmy wiele grup VSDS ze względu na przedział wiekowy i stopień zaawansowania:
*Zapraszamy dzieci już od 3 roku życia do grupy w przedziale wiekowym 3 i 4 lata na zajęcia, które polegają na połączeniu nauki podstaw tańca z dobrą zabawą.
*Grupa młodych tancerzy, którym na zajęciach również łączymy aktywną zabawę z tańcem jest grupa od 5 do 6 lat. Tam dzieci uczą się już bardziej zaawansowanych, ale wciąż nieskomplikowanych choreografii.
*Starsze grupy wiekowe, czyli od 7 do 9 lat, od 10 do 13 lat, i powyżej 14 lat – są już grupami zaawansowanymi, które reprezentują miasto Kołobrzeg na festiwalach i zawodach w całej Polsce ( hip hop)
*Prowadzimy również zapisy dla dorosłych powyżej 18 lat do grupy hip hop.
*Dorosłych zapraszamy na bachatę i salsę.
*Vigor Styl Dance Studio oferuje także naukę pierwszego tańca dla nowożeńców.
Każdy rok tańca będzie się kończył certyfikatem.

Wprowadź zmiany w swoim życiu, urozmaić je tańcem i aktywną formą spędzania wolnego czasu! Zapraszamy do kołobrzeskiej szkoły tańca VSDS. Tańczymy z Wami od 1995 roku!

Zapisy:
https://www.facebook.com/VSDS.Kolobrzeg/ lub telefonicznie: 500 314 757, 503 077 593.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA