We wczesne czwartkowe popołudnie doszło do groźnej sytuacji w Ustroniu Morskim. Służby zostały zaalarmowane do kobiety, u której doszło do zatrzymania akcji serca. Prawdopodobnie wobec braku wolnego zespołu ratownictwa medycznego na miejsce wysłano strażaków. Na miejscu pojawili się z pomocą strażacy zawodowi z Kołobrzegu oraz ochotnicy z Ustronia Morskiego. Na pomoc wezwano również medyków z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze