×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście. Aleksandra Sak z 25- osobową grupą młodzieży przygotowuje spektakl, który już we wrześniu zostanie wystawiony na scenie Regionalnego Centrum Kultury. Wszystko w ramach działań Kołobrzeskiej Strefy Młodzieży, której koordynatorem jest Kamil Czarnecki, tancerz, choreograf, aktor.

„Wrzuć na luz!” to broadwyowski musical opowiadający o przeżyciach i problemach nastoletniego chłopaka, który ze względu na presję rówieśników stara się być " kimś ". Głównym bohater chodzi do liceum, gdzie popularni uczniowie uważają go za ofermę . Próbuje zaimponować Christine – dziewczynie, w której skrycie się podkochuje, i w tym celu kupuje od dilera tabletkę SQUIP – superinteligentny komputer z Japonii, który podpowiada mu, jak stać się popularnym. Od tego momentu akcja nabiera tempa i Jeremy wplątuje się w coraz więcej kłopotów.


To krótkie streszczenie fabuły musicalu. Młoda Aleksandrę Sak jest jego reżyserem, ale również głównym choreografem, a wraz z 25-osobową grupą znajomych – przygotowała scenografię spektaklu. - To niezwykle utalentowana dziewczyna – mówi Kamil Czarnecki.


Spektakl będzie można zobaczyć już 12 września w kołobrzeskim RCK-u.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA