×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Prezydent Miasta Kołobrzeg oferuje na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości w Kołobrzegu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną:
27 działek o powierzchni od 497 m2 do 1.183 m2, zlokalizowanych przy nowo wybudowanych drogach wraz z oświetleniem oraz doprowadzeniem instalacji wodno-kanalizacyjnej i kanalizacji deszczowej. Nieruchomości położone na osiedlu domów jednorodzinnych, w odległości ok. 2,5 km od ścisłego centrum z bezpośrednim dostępem do głównych arterii komunikacyjnych miasta.
Przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż działek odbędą się w dniu 18 września 2020 roku o godzinie 11.00. Termin wpłaty wadium uprawniającego do udziału w licytacji upływa w dniu 14 września 2020 roku.

Warunki zbycia nieruchomości zostały określone w ogłoszeniu zamieszczonym pod adresem http://umkolobrzeg.esp.parseta.pl/index.php?id=123385

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży można uzyskać pod nr tel. 94 35 515 62 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w siedzibie Urzędu Miasta Kołobrzegu ul. Ratuszowa 13.
Pełna oferta nieruchomości na sprzedaż zamieszczona jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Kołobrzeg www.kolobrzeg.pl w BIP pod adresem http://umkolobrzeg.esp.parseta.pl/index.php?id=1860
miejsce (1)
miejsce (2)
miejsce (3)
miejsce (1)
miejsce (4)
miejsce (5)
miejsce (6)

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA