×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zarząd Powiatu w Kołobrzegu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizacji pozarządowych oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie przekazuje do konsultacji społecznych zgodnie z art. 5 a Ustawy z dnia 23.04.2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie projekt Programu Współpracy Powiatu Kołobrzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok.

W ramach konsultacji społecznych:

  • badania opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na stronie internetowej poprzez umieszczenie projektu Programu współpracy Powiatu Kołobrzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok zamieściliśmy w Biuletynie Informacji Publicznym w zakładce Konsultacje społeczne, na stronie www.powiat.kolobrzeg.pl oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Starostwa, pl. Ratuszowy 1. .
Zainteresowani mieszkańcy i organizacje pozarządowe mogą składać swoje uwagi dotyczące programu za pomocą formularza: .
  • bezpośrednio na adres poczty elektronicznej pracownika prowadzącego konsultacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • oraz w formie papierowej w Wydziale Organizacji i Spraw Społecznych (pok. nr 7) Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu, Plac Ratuszowy 1. .

Termin konsultacji:
  • od 20 sierpnia do 21 września 2020 r.

Podstawa prawna: Uchwała Nr 267/2020 Zarządu Powiatu w Kołobrzegu z dnia 20 sierpnia 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami powiatu kołobrzeskiego w sprawie projektu programu współpracy powiatu kołobrzeskiego z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok.

Szczegóły dostępne w BIP do 21 września 2021 r.: https://www.spkolobrzeg.finn.pl/bipkod/031

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA