×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Gdyby nie dwóch policjantów, ten dzień mógł zakończyć się tragicznie dla starszego mężczyzny, który omal nie stracił życia na plaży w okolicy Kamiennego Szańca.

Do zdarzenia doszło w środę w godzinach porannych. Dwóch funkcjonariuszy; st.sierż. Łukasz Sagan i st.post. Dawid Kret, zostało wezwanych na interwencję w rejonie Kamiennego Szańca. Według zawiadomienia na plaży leżała nieprzytomna osoba, prawdopodobnie topielec.


Na miejscu okazało się, że to starszy mężczyzna, który leżał na brzuchu, a jego twarz była zalewana przez fale. Poszkodowany nie oddychał, był nieprzytomny. Policjanci natychmiast przystąpili do resuscytacji. Kilka minut później na miejsce przybyła również załoga Pogotowia Ratunkowego, która natychmiast wsparła działania mundurowych.


Dzięki wspólnej akcji policjantów i ratowników, mężczyźnie udało się przywrócić funkcje życiowe. Został on natychmiast przetransportowany do szpitala. Nie wiadomo jak doszło sytuacji w której się znalazł.ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA