×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzeskie Koncerty Kameralne to cykl pięciu koncertów, które odbywać się będą jesienią w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury. Wystąpi w nich wielu znakomitych artystów związanych z naszym regionem jak również międzynarodowych jak francusko-rosyjski skrzypek Fedor Rudin czy Tomasz Tomaszewski I-szy koncertmistrz berlińskiej Deutsche Oper. W jednym z koncertów zaprezentują się również artyści Akademii Baltic Neopolis Orchestra – najlepsi absolwenci studiów muzycznych w Polsce w minionym roku.

Inauguracyjny koncert otwierający cykl tych ciekawych wydarzeń zaplanowano 25 września o godz.19.00. Wtedy też w Regionalnym centrum Kultury publiczności zaprezentuję się  Orkiestra kameralna Baltic Neopolis Orchestra, którą poprowadzi koncertmistrz Filharmonii i Opery Wiedeńskiej Fedor Rudin. Zaprezentuje on przekrój nastrojów i kunsztu włoskich twórców (od XVIII- do XX w.). Taki zestaw dzieł z pewnością dobrze wpisze się w okres schyłku lata i początek melancholijnej, ale pięknej jesieni. Utrzymane w pogodnym nastroju Divertimento jednego z trzech wielkich klasyków wiedeńskich Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz spotkanie z jednym z największych kompozytorów opery włoskiej - Giacomo Puccinim, uczynią ten wieczór dynamicznym i zaskakującym w swym włoskim, kaprysowym kontekście.

Bilety na to wydarzenie  w cenie 35 zł (normalne) i 30 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia są w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49, i na www.kupbilecik.pl.


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA