×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzeska Biblioteka oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie z polską pisarką z bułgarskimi korzeniami- Ałbeną Grabowską.

Kwitnąca jabłoń - tak z bułgarskiego tłumaczy się jej imię, nie planowała pisarstwa, z wykształcenia jest doktorem nauk medycznych ze specjalizacją w neurologii. Postanowiła spisać rodzinne wspomnienia i w ten sposób powstała jej pierwsza książka: „Tam, gdzie urodził się Orfeusz". Dziś ma na swoim koncie książki dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Jest autorką sag „Alicja w krainie czasów" oraz sfilmowanego „Stulecia Winnych" . Najnowszą jej powieścią jest „Doktor Bogumił".

Wstęp na wydarzenie, organizowane jest wolny. Uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu imprez MBP oraz wszystkich zasad i wytycznych związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną.

Początek autorskiego spotkania zaplanowano 9 października o godz.18.00 w budynku MBP przy ul. Frankowskiego. Zapisy na telefon: 94 354 72 03

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA