×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Niezwykle ostre słowa z ust Krzysztofa Bartyzela padły w kierunku radnych, którzy na środowej sesji Rady Miasta, zagłosowali przeciwko 9-letniej dzierżawie lotniska w Podczelu na rzecz Sunrise Festival. Kłamcy, szczury uciekające z tonącego okrętu – to tylko niektóre z epitetów, którymi Bartyzel, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji, określił część samorządowców. - Tu nie liczy się człowiek, nie liczy się przedsiębiorca, tutaj liczy się jedynie lobby – mówił pomysłodawca festiwalu.

Najbardziej dostało się radnym Nowego Kołobrzegu, których poprawka do prezydenckiego projektu uchwały o skróceniu czasu dzierżawy do końca sierpnia 2024 roku, zyskała akceptację większości samorządowców. Adam Hok, lider NK, został nazwany „zarozumiałym narcyzem, który nic nie osiągnął w życiu”, a radni Barwinek i Zięba „szczurami, które uciekają z tonącego okrętu” oraz osobami „bez kręgosłupa”. Sam o sobie Bartyzel mówił, że czuje się jak „zbity pies w kącie, który przez ostatnie 17 lat lizał rękę pana i dostał karmę na 3 lata”, podkreślał również, że taka decyzja to „przysłowiowy policzek” i zaznaczył, że nie zamierza podpisywać trzyletniej umowy..


Jesteśmy zmuszeni wystawić nasz festiwal na poszukiwanie nowego domu – mówił łamiącym się głosem Bartyzel, po czym ocierając łzy wyszedł na chwilę z sali..


Organizator poinformował również, że kolejna edycja Sunrise odbędzie się w Kołobrzegu, mówił o zobowiązaniach, które ma wobec uczestników, którzy zakupili bilety na tegoroczną imprezę odwołaną z powodu epidemii koronawirusa. .


Całość w naszym materiale video.


Komentarze  
+97 #1 darek1974 2020-10-08 12:18
Co wy odp........ie Krzyśkowi? mało wam dał kasy? Co kolejne bloki wybudujecie i zniszczycie jak amfiteatr gdzie ja Dariusz Gołda robił tam wszystko aby sanepid odebrał żeby można było jakie kolwiek koncerty organizować. Zabraliście najpierw Krzyśkowi amfiteatr bo co? i Kladliście mu kłody pod nogi i teraz Krzyśkowi dajecie na 3 lata. Jednak macie kołobrzeżan gdzieś tylko patrzycie na swój czubek nosa
+39 #2 jan444 2020-10-08 12:45
Brakuje u nas w mieście kolejnych bloków, apartamentów i PiS-owskich miesięcznic. Te inwestycje na pewno przyciągną miliony turystów. Kochani radni czym wy się tak naprawdę kierujecie?

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA