×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na drugi koncert realizowany w ramach jesiennego cyklu „Kołobrzeskie Koncerty Kameralne”.

Tym razem na deskach RCK-u wystąpi kwintet smyczkowy GIOVANE ENSEMBLE, stworzony z młodych uzdolnionych muzyków Filharmonii Koszalińskiej. Na skrzypcach zagra Marcin Orłowski, na altówce Adam Vogelsinger, na wiolonczeli Kinga Babij, na kontrabasie Jacek Kujawski, zaś na fortepianie Olga Kowalczuk.

W swoim repertuarze artyści posiadają zarówno muzykę klasyczną, jak i najpopularniejsze tematy filmowe oraz jazzowe, a także kolędy w zaskakujących aranżacjach. Zespół bierze udział w rozmaitych projektach i nawiązuje coraz szerszą współpracę z muzykami na terenie Polski i Europy. W programie koncertu znajdą się Kwintet fortepianowy A-dur „Pstrąg” op. 114 - Franza Schuberta oraz kompozycja Jacka Piotra Kujawskiego „Muzyka kameralna na skrzypce, altówkę, wiolonczelę, kontrabas i fortepian”.

Bilety na koncert w cenie 35 zł (normalne) i 30 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49, i na www.kupbilecik.pl.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA