×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ponad tysiąc głosów dało zwycięstwo Kołobrzegowi w internetowym głosowaniu na najlepiej przygotowane miasto pod względem organizacyjnym XI edycji Grand Prix Polski w siatkówce plażowej.

Podczas minionych wakacji w czterech polskich miastach rozgrywany był prestiżowy turniej, w którym rywalizowali młodzieżowi mistrzowie świata i Europy, uczestnicy igrzysk olimpijskich, medaliści mistrzostw starego kontynentu, oraz zwycięzcy turniejów cyklu World Tour. Kołobrzeg został doceniony przez pomysłodawców turnieju za ogromne zaangażowanie w organizację imprezy. Potwierdzili to internauci do których należał ostatni głos podsumowujący cykl 4 imprez.


Największą popularnością w plebiscycie cieszył się Kołobrzeg, który otrzymał aż 1018 głosów. Na drugim miejscu znalazł się Białystok z 601 głosami. Na miasto i gminę Myślenice zagłosowało 466 osób, a na Cieszyn 332 osoby.


W miniony poniedziałek w kompleksie Milenium podsumowano projekt Plaża Open. W obecności lokalnych samorządowców oraz sponsorów wręczono okolicznościowy puchar. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski, a także BDB Event. Patronat nad imprezą objęła Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

3
4
5
6
7

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA