×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
E-vibo.pl to polski importer urządzeń chłodniczych poleasingowych ze Skandynawii.

15 lat doświadczenia w sprzedaży wysokiej klasy urządzeń chłodniczych, lokalny lider wyposażenia gastronomii, hotelarstwa w niezbędne sprzęty chłodnicze i mroźnicze. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń dla sektora biznesowego i prywatnego w konkurencyjnych cenach.

Nasze sprzęty objęte są gwarancją. Oferujemy dostawę lub możliwość wysyłki. Niezależnie od tego czy prowadzisz duże czy małe przedsiębiorstwo, czy szukasz sprzętu do użytku prywatnego zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.


Zapraszamy do sklepu internetowego www.e-vibo.pl oraz na stronę na Facebooku www.facebook.com/urzadzenia.chlodnicze.evibo.kolobrzeg jak również do sklepu stacjonarnego w Zieleniewie przy ulicy Rycerskiej 30.


Wszystkie urządzenia chłodnicze i mroźnicze dostępne są do zakupu lub wypożyczenia. Sklep stacjonarny otwarty jest 5 dni w tygodniu,  od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 16.

78-100 Kołobrzeg,
Zieleniewo,
ul. Rycerska 30
Tel. 503 504 253

Email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprawdź jak do nas dojechać

Zapraszamy!!