×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Grupa mieszkańców skupiona wokół Czarnego Kołobrzegu organizuje kolejny manifest pod hasłem „Niech ulica Walki Młodych będzie znowu Walki Młodych”. Odbędzie się on w poniedziałek o godz.16 przy kołobrzeskim molo. Będzie miał formę spaceru.

Jak podkreślają organizatorzy, inicjatywa jest odpowiedzią na ostatnie wydarzenia w kraju związane z instytucją Kościoła Katolickiego. „ Domagamy się zwrócenia uwagi publicznej na zamiatanie pod dywan wewnętrznych zbrodni kościoła(...) Mamy dość. Dość nienawiści, krzywdy, zbrodni,. Przerywamy zmowę milczenia. Stajemy w obronie słabszych” - czytamy na funpage organizacji.


Organizatorzy przygotowali również petycję, która będzie udostępniana uczestnikom protestu, a obecnie jest dostępna w internecie. Żądają w niej powrotu do dawnej nazwy obecnej Alei Jana Pawła II. „W naszym mniemaniu jest to Aleja OFIAR Jana Pawła II. Karol Wojtyła jest personalnie odpowiedzialny za zbrodnie popełnianie przez swoich kapłanów i hierarchów oraz ich zatajanie! Chcemy znów dumnie kroczyć aleją Walki Młodych!” - czytamy na stronie Czarny Kołobrzeg.
Komentarze  
+29 #1 Fred 2020-11-15 21:14
Przykre, kiedy papież zaczyna być najczęściej przywoływany w kontekście tuszowania kilkunastu tysięcy gwałtów na dzieciach... Nazwą Walki Młodych można upamiętnić tych wszystkich młodych bohaterów II wojny, jak harcerze lub takich znanych chociażby z Kamieni na szaniec. W kontekście ostatnich afer kiedy jedni młodzi są gwałceni przez księży to wrócenie nazwy Walki Młodych tym razem dedykowanej młodym bohaterom II wojny brzmi rozsądnie....
-8 #2 Fred0125 2020-11-16 13:26
Skoro są tacy wspaniałomyślni to niech pokryją koszt zmiany ulicy ,wymiany dowodów osobistych oraz praw jazdy.
Te protesty to się w patologiczne rzeczy zamieniają.
W deklach się przewraca.....

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA