×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Otrzymaliśmy komunikat z Powiatowej Komendy Policji w Kołobrzegu skierowany do wszystkich zmotoryzowanych. Publikujemy go w całości i przyłączamy się do apelu; obyśmy mieli mniej pracy, w związku z wydarzeniami drogowymi. Jedzcie ostrożne!
Komunikat:

„Obecne warunki atmosferyczne sprawiają, że poruszanie się po drogach jest utrudnione.

Zmienne warunki pogodowe i śliska nawierzchnia dróg, wymagają od kierowców szczególnej rozwagi i odpowiedniego przygotowania. Pamiętajmy – prędkość dopuszczalna w czasie opadów deszczu, śniegu, czy podczas przymrozków nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną!

Uważajmy na drogach! Tylko w ostatnich trzech dniach odnotowaliśmy 12 kolizji i jeden wypadek, w którym zostały ranne dwie osoby.

Apelujemy, aby kierowcy w okresie jesienno – zimowym zmienili technikę jazdy. Przekraczanie dopuszczalnej prędkości oraz niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków. Jeżeli jest mgła lub intensywne opady deszczu oraz duże natężenie ruchu na drodze-należy zwolnić do prędkości pozwalającej kierowcy kontrolować sytuację na drodze”.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA