×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Czarny Kołobrzeg i Strajk Kobiet Kołobrzeg zapowiadają kolejną akcję. Tym razem pod hasłem "Marsz Wszystkich Wkur*wionych". Data wybrana przez protestujących nie jest przypadkowa. 28 listopada mija 102 rocznica uzyskania przez kobiety praw wyborczych.

Uczestnicy wydarzenia spotkają się sobotę o godz.17.00 pod kołobrzeskim ratuszem, aby stamtąd przejść ulicami miasta. A to oznacza, że mogą być utrudnienia dla kierowców.

Organizatorzy nie podają informacji jaki będzie przebieg trasy przemarszu. Dlatego wszystkim zmotoryzowanym radzimy omijać centrum miasta w sobotę po godzinie 17.
17:00.

- Po raz kolejny SOLIDARNIE wychodzimy na ulicę! Protestowaliśmy grzecznie, pokojowo, symbolicznie, tworzyliśmy happeningi, rozmawialiśmy, tworzyliśmy petycje. Czas wrócić do korzeni! Czas pokazać, ze nie ustąpimy, nie damy się zastraszyć! Grzecznie już było, teraz jesteśmy poirytowani i ZDETERMINOWANI! Nie ma już miejsca na grzeczne postulaty, prośby i błagania. Jesteśmy na to za SILNI! Dość siedzenia w milczeniu, dość strachu i przyzwolenia na nasze krzywdy. Teraz dopiero będzie GŁOŚNO! - czytamy na profilu Facebook Czarny Kołobrzeg.


Komentarze  
+19 #1 001 2020-11-26 12:23
Idzie armia czerwona ! słownictwo czysto bolszewickie i to z najlepszego ich okresu bo z początku XIX w. Niech protestują ale bez zachowania czysto z pod latarni
+8 #2 DiamondBack 2020-11-27 19:53
Juleczki i kukoldy. Powiedziałbym, że zabawny jest widok, kiedy mają tyle do powiedzenia na temat, którego nie rozumieją w ogóle. Powiedziałbym ale mnie to już nie bawi kiedy kolejny raz pod oknem słyszę darcie "wypier****, jeb**ć". Szkoda, że policja nadal nie widzi z tym problemu.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA