×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
"Zaśpiewajmy kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne!" - pod takim hasłem Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza do udziału w konkursie kolęd.

Jak informują organizatorzy konkurs będzie miał swobodną formułę. Kolędę pastorałkę czy też piosenkę świąteczną można zaśpiewać samemu, w zespole bądź dowolnie wybraną osobą/ W konkursie nie ma podziału na kategorie wiekowe ani nie obowiązują sztywne zasady.

- Możecie zaśpiewać z podkładem lub bez albo z własnym akompaniamentem. Najważniejsze jest to, żebyście znaleźli czas na coś, co sprawi Wam przyjemność i wprowadzi w świąteczny nastrój - czytamy w komunikacie OPP Kołobrzeg

Nagrania, które mogą być zrobione telefonem a kartę zgłoszenia (pobierz tutaj) można przesyłać do dnia 16 grudnia 2020 roku, najlepiej za pomocą platformy „wetransfer.com" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla najlepszych wykonawców organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Patronat nad wydarzeniem objął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA