×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
- Mechanizm rozdysponowania pieniędzy unijnych powinien się zmienić. Te środki powinny trafiać bezpośrednio do samorządów – mówi Bogdan Błaszczyk, przewodniczący klubu Kołobrzescy Razem, jednego z dwóch (wraz z Nowym Kołobrzegiem) inicjatorów uchwały intencyjnej, która podczas najbliższej sesji trafi pod głosowanie radnych.


Proponowana uchwała nie tylko apeluje o przekazywanie środków europejskich do miast i powiatów, ale jest również wyrazem poparcia dla magistratu, który dołączy do wtorkowego protestu samorządów przeciwko, zapowiadanego przez rząd, zawetowania budżetu Unii Europejskiej. Apel ma być przekazany europosłom, przedstawicielom w Komitecie Regionów oraz do innych europejskich instytucji.Poniżej publikujemy jego treść.


Komentarze  
+27 #1 001 2020-11-27 17:15
A to ciekawe - jak coś spieprzycie i trzeba będzie zwracać kasę to kto zapłaci. Druga sprawa jak tylko samorządy mają dostawać kasę to rząd nic nie będzie dokładał. Macie na pełne finansowanie projektów ?
0 #2 Zdzichu 2020-12-12 15:30
Tragedia , kołobrzescy radni nie znają przepisów prawa i tanczą tak jak im sprzedajni politycy zagraja . Banda starych durnii !

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA