×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W sumie kilkadziesiąt obdarowanych rodzin i kilkaset dzieci, którym pomogli w ciągu blisko 11 lat. Kołobrzeski klub Motocyklowy Voyager rusza z kolejną już edycją akcji Motopaczka. Tym razem motocykliści w swojej szlachetnej akcji obdarują seniorów z terenu powiatu kołobrzeskiego.
W tym roku lista życzeń św. Mikołaja jest dość długa. Oprócz żywności pakowanej (konserwy, makarony, słodycze itp.) potrzebny jest ciepły szalik, chusta na głowę, polar męski rozmiar L, buty zimowe damskie rozmiar 38, sweter damski rozmiar 38, kredki, blok i farby oraz długopisy ścieralne, sukienka na wzrost 140 cm, kubek talerzyk oraz czajniczek do zaparzenia herbaty, czajniczek do zaparzania herbaty oraz rękawiczki lateksowe rozmiar L.

Wszyscy chętni wspomóc akcję aby zobaczyć uśmiech i radość seniorów mogą przynieść dary do siedziby klubu przy ul. Św. Macieja lub kontaktować się z z koordynatorem akcji - Jarkiem pod nr. telefonu 606-681-762. Cała akcja opiera się głównie na ofiarności lokalnych motocyklistów oraz osób zaprzyjaźnionych. Współorganizatorem akcji jest również forum kołobrzeskich motocyklistów.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA