×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Podsumowanie roku kulturalnego po raz pierwszy od 12 lat odbędzie się wirtualnie. 5 grudnia z okazji corocznej Gali Kultury w serwisach: Youtube i Facebook nastąpi premiera filmowych wspomnień z Regionalnego Centrum Kultury oraz czasopisma okolicznościowego RCKurier 2020.

- Pochylamy się nad tą sytuacją z wielkim smutkiem i pokorą. Gala Kultury corocznie do tej pory była okazją do spotkań środowisk dla których kołobrzeska kultura jest ważnym tematem i które w jej rozwój wkładają wiele zaangażowania nie tylko zawodowego i społecznego ale i osobistego. Rodziły się tu ciekawe inicjatywy, kiełkowały pomysły, ale można było też zwyczajnie, po ludzku porozmawiać i i pobyć ze sobą. Animatorom kultury – ludziom, od których wszystko się zaczyna, instytucjom kulturalno-oświatowym, stowarzyszeniom, klubom, kołom zainteresowań, wszystkim, dla których kultura, zwłaszcza ta tworzona w naszym mieście i dla tego miasta jest istotną wartością, życzymy wiele siły do przetrwania trudnych, online'owychczasów i wiele inspiracji na przyszłość! Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie! - czytamy w informacji z kołobrzeskiego RCK-u.

Premierę filmowe wspomnień mijającego roku 2020 zaplanowano na godz.18.00 na kanałach: youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu) oraz facebook.com/rck.kolobrzeg.eu.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA