×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na łatwy zarobek liczył 44-latek, który wyniósł ze stoiska GSM, w jednej z galerii handlowych, telefony komórkowe. Złodziej miał jednak pecha, został zatrzymany kilkadziesiąt minut po zdarzeniu.

Jak informuje kołobrzeska policja; mężczyzna pojawił się w jednej z galerii. Początkowo rozglądał się po stoisku z telefonami, sprawdzając, czy nikt go nie obserwuje. W pewnym momencie pokonał zabezpieczenie i wyciągnął pięć aparatów komórkowych, po czym szybko opuścił budynek. 44-latek został nagrany na monitoringu, który obejrzeli policjanci komórki patrolowej.

Znając rysopis sprawcy, mundurowi kilkadziesiąt minut po zdarzeniu zatrzymali złodzieja na klatce schodowej w jednym z budynków w centrum miasta. Policjanci w trakcie przeszukania mężczyzny znaleźli skradzione telefony.

Wynik z alkotestu wskazał u niego ponad dwa promile. Sprawca został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 3 tysiące złotych. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA