×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu po odbiór bezpłatnych kalendarzy książkowych i ściennych na rok 2021, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.
Jak informują urzędnicy do rozdania jest blisko 8 000 egzemplarzy.

"Jest to kontynuacja akcji, jakie przeprowadzaliśmy w latach ubiegłych i które co roku cieszą się ogromnym powodzeniem. Łącznie do rozdania mamy 8000 bezpłatnych kalendarzy: książkowych i ściennych. Niezmiennie naszym celem jest zaangażowanie mieszkańców, którzy są najlepszym źródłem informacji o powiecie. Tegoroczna edycja po raz kolejny zawiera nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przepiękne fotografie obrazujące bogactwo występującego w naszym powiecie ptactwa, autorstwa Miłosza Kowalewskiego. Gorąco zapraszam do starostwa. W związku z epidemią proszę jednak o zachowanie wszelkich procedur związanych z dystansem społecznym" - mówi Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Każdy zainteresowany otrzyma kalendarz zupełnie za darmo. Wystarczy od piątku 11 grudnia zgłosić się do siedziby starostwa przy Placu Ratuszowym 1. W godzinach pracy urzędu będą one do odbioru w Biurze Podawczym na parterze budynku. Akcja potrwa do wyczerpania kalendarzy.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA