×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po udanym otwarciu projektu Szkoła życia z udziałem Czesława Mozila, Janusza Chabiora, Katarzyny Stoparczyk i Beaty Tadli, czas na kolejne wydarzenia w ramach cyklu "Kołobrzeskiej Szkoły Życia". W najbliższy weekend gościem Katarzyny Stoparczyk będzie Mariusz Bonaszewski (sobota, godz. 19:00), a z Filipem Łobodzińskim porozmawia Magdalena Rigamonti (niedziela, godz. 19:00).

Już pierwsze dwa wydarzenia pokazały, że nie są to zwykłe rozmowy. Gościom zostaną zadane pytania o te doświadczenia życiowe, szczególnie z okresu szkolnego, które były fundamentalne dla ich artystycznego rozwoju. Dowiemy się, jakie momenty były dla nich przełomowe, kto na nich najbardziej wpłynął, komu zawdzięczają karierę artystyczną i jakie błędne decyzje, złe wybory, ale także mniejsze i większe sukcesy kształtowały ich osobowość.

Pytania będzie mogła zadawać również zgromadzona przez ekranami publiczność. Nie tylko młodzi mieszkańcy Kołobrzegu, dla których ten projekt powstał, ale także każdy, kto zdecyduje się na udział w „Szkole życia”. Gdyby nie pandemia i związane z nią ograniczenia, projekt byłby realizowany na żywo w nadmorskim kurorcie. Stanowiłby – obok zrealizowanego z sukcesem „Kursu na sztukę” – element działań ukierunkowanych na osobisty rozwój młodych mieszkańców Kołobrzegu.

Druga część wydarzenia to indywidualne spotkania i konsultacje artystyczne, które będą zamknięte i ograniczone do wybranych osób, zespołów oraz twórców z Kołobrzegu. Żeby zgłosić chęć udziału, należy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacje o swoich doświadczeniach aktorskich oraz o dziennikarskim dorobku bądź aspiracjach.

Poniżej zapis wcześniejszych spotkań:


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA