×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
O tym, że Urząd Miasta zamierza ogłosić konkurs na stanowisko architekta miasta, informowaliśmy kilka tygodni temu. Nabór właśnie się rozpoczął i potrwa do końca stycznia przyszłego roku.

Poszukiwany specjalista ma pracować na umowę zlecenie, a w ramach jego obowiązków będzie należało m.in. wskazywanie przedsięwzięć zmierzających do zapewnienia spójnego i harmonijnego rozwoju przestrzeni miejskiej oraz podnoszenia jakości architektury dla ważnych lokalizacji w mieście.

Co ważne, chętne osoby będą musiały wykazać się nie tylko konieczną dokumentacją, ale również opracować, na potrzeby konkursu, strategię rozwoju kompleksu dwóch placów – 18 Marca i Skweru Pionierów w postaci koncepcji projektowej obejmującej elementy urbanistyczne i architektoniczne, przestrzenne i funkcjonalne. Na tej podstawie, między innymi, komisja ma wybrać odpowiedniego kandydata na stanowisko.

Wszystkie informacje znajdują się obecnie na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta - http://umkolobrzeg.esp.parseta.pl/index.php?id=125400

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA