×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Urząd miasta poinformował o kolejnym spotkaniu dotyczącym organizacji Sunrise Festival w Kołobrzegu. Poniżej przedstawiamy Wam treść komunikatu magistratu.


Po wielu dyskusjach i rozmowach w których udział wzięli radni Rady Miasta, przedstawiciele Urzędu oraz Organizator, został wypracowany tryb postępowania w sprawie Sunrise Festival.
Przygotowany zostanie projekt uchwały umożliwiający organizację Festiwalu przez dziewięć kolejnych lat. Przygotowany zostanie także projekt umowy, który zostanie przedstawiony radnym na komisjach.

Głównym tematem prowadzonej dyskusji był nie tyle Sunrise Festival, bo tu radni uczestniczący w spotkaniu są przekonani o tym, że domem Festiwalu powinien być Kołobrzeg. Rozmowy dotyczyły planów organizacji innych wydarzeń na terenie Podczela.

Projekt uchwały dotyczyć będzie dzierżawy terenu znajdującego się na osiedlu Podczele. Wszelkie zasady dotyczące dzierżawy będą ujęte w przygotowanej umowie.
Komentarze  
-14 #1 Polak 2020-12-31 13:37
sunrise to impreza chuliganów. Następnego dnia po imprezie na ulicy widać mnóstwo woreczków po proszku (wiadomo jakim)
+11 #2 Pandinho Kg 2021-01-01 04:56
Cytuję Polak:
sunrise to impreza chuliganów. Następnego dnia po imprezie na ulicy widać mnóstwo woreczków po proszku (wiadomo jakim)

Sluchaj, Ty tepa dzid... , niewdzieczny anonimie polaku, poszukiwaczu bialych woreczkow (swoja droga lepiej to niz bialych myszek, chociaz sadzac po komentarzu to juz blizej jak dalej). Specjalnie zalozylem konto by moc dac Ci namiastke informacji zwrotnej do komentarza. Otoz jak lockdown Ci sluzy to siedz spokojnie w domu i herezji nie rozsiewaj, poniewaz nie bierzesz pod uwage pewnych faktow! Sprawdz jaki profit ma z tego miasto, jak to wplywa na turystyke i rozpoznawalnosc tego miejsca na ziemii, otoz z tego miasto zyje i jeszcze dzieki temu Cie stac na to by tam mieszkac. Takze pracuj zespolowo, o ile jestes mieszkancem kolobrzegu i nie siej farmazonu w sieci bo wynik korony na plus, wracaj do zdrowia! Panda Podczele Kg, pozdrawiam

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA