×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
"Słowo „niegodny” jest zbyt mało pojemne, aby oddać nasze oburzenie Pańskim zachowaniem” - piszą w publicznym poście do radnego Krzysztofa Plewki działaczki Nowej Lewicy. Członek klubu Prawa i Sprawiedliwości opublikował kontrowersyjny komentarz pod jednym z artykułów tygodnika „wPolityce”. Pisze w nim m.in. o „przypałowaniu tzw. kobiet”.

Cały wpis radnego brzmi „Policja obecnie to POrażka. Zamiast przypałować tzw. kobiety za wulgaryzmy w miejscach publicznych udają, że tego nie słyszą”. Komentarz odnosi się do tekstu dotyczącego strajku kobiet, opatrzonego tytułem „Policja poważnie potraktowała groźby prowokacji SK w sprawie Pasterek”.

Sprawę skomentował już kołobrzeski Strajk Kobiet, teraz również działaczki Nowej Lewicy. Kobiety apelują do Krzysztofa Plewki o zrzeczenie się mandatu radnego. „Język rynsztoka ulicznego, którego Pan używa, pokazuje po raz kolejny, iż funkcja Radnego po prostu Pana przerasta” - piszą na profilu fb Nowej Lewicy.

Cały post publikujemy poniżej.
Komentarze  
+16 #1 Stoned 2021-01-07 12:48
W tym liście jest błąd! Bez słowa „Szanowny” za to z „Tzw” panie Radny
+1 #2 Zdzichu 2021-01-09 16:03
Masakra , kto powstrzyma ta oszalała lewacka dzicz? w kodeksie karnym czy wykroczeń nie ma rozróżnienia na płeć sprawcy !

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA