×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W ubiegłym tygodniu w Siemyślu doszło do pożaru domu. Mieszkającej tam rodzinie strażaka z tamtejszej jednostki OSP na szczęście nic się nie stało. W wyniku pożaru stracili oni jednak cały dobytek życia i dach nad głową.
Ich najbliżsi postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy. Apel o finansowe wsparcie odbudowy budynku spotkał się z ogromnym odzewem. W ciągu kilku dni na portalu zrzutka.pl udało się zebrać  blisko 50 000 zł. Zbiórkę wsparło dotychczas ponad 376 osób, które przekazały w sumie ponad 49.352 złotych.

Mimo, że do finalnej sumy brakuje kwoty niespełna 700 zł lokalna społeczność w dalszym ciągu zbiera pieniądze oraz za pomocą portalu facebook, organizują charytatywne aukcje. Pieniądze trafią na konto druha OSP Siemyśl.

Przypomnijmy: Do pożaru budynku doszło 2 stycznia około godziny 18.00. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz policję. Akcja gaśnicza zakończyła się o po godz. 22. W wyniku pożaru dom został poważnie zniszczony a mieszkająca tam rodzina straciła dorobek swojego życia. Zniszczeniu uległa m.in. instalacja elektryczna, ogrzewanie, poddasze oraz konstrukcja dachu. w wyniku prowadzonej akcji gaśniczej na poddaszu reszta pomieszczeń uległa zalaniu.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA