×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Od środy w księgarniach i w Empikach w całej Polsce będzie można kupić najnowszą książkę Krzysztofa Pyzi. Tym razem były uczeń 2 LO w Kołobrzegu i przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta, a obecnie dziennikarz Radia Zet, napisał książkę pod tytułem „Stewardesy. Cała prawda o lataniu".

Jak sam przyznaje, to była jedna z najtrudniejszych do napisania książek: - Świat stewardes jest światem hermetycznym. Nikt spoza tego kręgu nie ma praktycznie do niego dostępu. Dotychczas stewardesy solidnie chroniły swoje tajemnice i starały się o nich nie rozmawiać. Na szczęście udało mi się przeniknąć do tego świata, by poznać kulisy ich zawody, anegdoty i sekrety, o których nigdy dotąd nie opowiadały

- Wśród moich bohaterek pojawiły się stewardesy z tanich linii lotniczych, ekskluzywnych arabskich, krajowych, a nawet stewardesa VIP, która obecnie lata z rodziną króla Arabii Saudyjskiej. Takiej książki wcześniej nie było. To pierwsza tego typu pozycja na rynku – tak mówi o swojej pracy sam autor.

To kolejna w kolekcji już książka młodego dziennikarza. Do tej pory jest autorem m.in takich bestsellerów jak "Jerzy Dziewulski o polskiej policji", "Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce" i wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą "Z Pokorą przez życie”.

Pozycja dystrybuowana przez wydawnictwo Prószyński i S-ka do nabycia będzie jest w księgarniach od 13 stycznia, można ja również nabyć bezpośrednio na stronie Empiku.
Komentarze  
-3 #1 Polak 2021-01-14 13:35
no tak radio zet uchodzi za najbardziej lewackie, nieobiektywne radio z obcym kapitałem, a kolobrzezanie za liberałów, więc jestem pewien, że dziennikarz ten będzie mataczyl jak tusk w sprawie amber gold_ taśmy amber gold Latkowskiego

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA