×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To była chyba najbardziej mroźna kąpiel tegorocznej zimy. Piękna niedzielna pogoda z temperaturą na minusie przyciągnęła na plażę powiatu kołobrzeskiego setki amatorów kąpieli w zimnym Bałtyku.

Tradycyjnie najwięcej morsów zgromadziło się w okolicach mola. Tam po wspólnej rozgrzewce kilkadziesiąt osób weszło do wody. Z zaproszenia Kołobrzeskiego Klubu Morsa skorzystała również prezydent, Anna Mieczkowska i inni kołobrzescy radni.


Niedzielna kąpiel w zimnym Bałtyku, którą obserwowała liczna grupa spacerowiczów zakończyła ciekawy event, który został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Od 11 stycznia przez blisko tydzień organizatorzy wydarzenia zachęcali wszystkich mieszkańców naszego miasta do codziennych aktywności w różnych dziedzinach sportu. Zajęcia prowadzili znani kołobrzescy trenerzy i instruktorzy sportu. Dodatkowo dla wszystkich chętnych został przygotowany specjalna dieta.


Zajęcia w dniach od 11 do 17 stycznia poprowadzili Paweł Jabłoński, Fizjoterapeuta Damian Zawadzki, Mariusz Rzeszotek, Marcin Racinowski, instruktorka fitness, Magda Juszczyńska, Edyta Kędzierska - Nordic Walking oraz Łukasz Zięba, prezes Kołobrzeskiego Klubu Morsa. Plan żywieniowy na cały tydzień ułożyła Natalia Fidos.


Osoby, które aktywnie włączyły się w tą akcję poprzez udokumentowanie swojego udziału zgodnie z regulaminem otrzymają wkrótce okolicznościową koszulkę, gadżety MOSiR oraz możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród w postaci: karnetów do klubu FutureBody, karnetów do klubu Milenium Klub Fitness, darmowej wizyty u Fizjoterapia Zawadzcy, książki rzeszotek.pl, konsultacji dietetycznej u Natalia Fidos. Do wygrania również vouchery na posiłek Hotel Saltic Resort & SPA, vouchery na posiłek Masarnia Burger Bar, vouchery na posiłek Restauracja Fanaberia oraz karnet na basen Milenium Kołobrzeg.


Dzień 1 - Paweł Jabłoński


Dzień 2 - Damian Zawadzki 

Dzień 3 - Mariusz Rzeszotek


Dzień 4 - Ewelina Żurowicz

Dzień 5- Magdalena Juszyńska

Dzień 6- Edyta Kędzierska


Dzień 7- Łukasz Zięba

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA