×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabierają tempa. W tym roku wyjątkowo zabraknie części artystycznej, gastronomicznej i turniejów sportowych.

W tym roku wyjątkowo część finału przeniosła się do internetu. W ubiegłym tygodniu wystartowała eSkarbonka, gdzie do 2 lutego można wpłacać pieniądze. Jest to forma dedykowana przede wszystkim dla przebywających na kwarantannie, a także dla osób podwyższonego ryzyka, które ograniczają kontakty do minimum. Kolejnym etapem działań w internecie są licytacje, które wystartowały potrwają do 2 lutego.

Można zlicytować m.in. koszulkę z autografem Arkadiusza Milika, którą przekazał były selekcjoner reprezentacji Polski - Adam Nawałka, koszulkę z autografem i dedykacją Adama Nawałki, koszulkę z autografem Zbigniewa Bońka, weekendowy voucher na pobyt w Shuum Hotel, pakiety startowe kołobrzeskiego Biegu Zaślubin, kartę z autografem Adama Małysza czy ręcznie wykonany wisiorek z labradorytu. W najbliższych dniach lista przedmiotów do zlicytowania wydłuży się m.in. o przedmioty przekazane przez Prezydent Annę Mieczkowską, Posła Marka Hoka, Senatora Janusza Gromka, oraz licznych przedsiębiorców i mieszkańców Kołobrzegu.

Wszystkie aukcje można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Kolobrzeg


Kołobrzeski sztab do licytacji, udostępniania aukcji oraz do przekazywania kolejnych gadżetów, które możemy zlicytować podczas 29. Finału WOŚP.

Kontakt:

Maciej Mądrowski - tel. 502 123 192
Paulina Żupaniec - Łochocka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kamil Barwinek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA