×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W związku z przedłużeniem kwarantanny narodowej do 31 stycznia oraz obowiązywania obostrzeń, utrzymuje się zmniejszone zapotrzebowanie na przewozy transportem publicznym.  Organizator przewozów w województwie zachodniopomorskim podjął więc decyzję o dalszym, czasowym zawieszeniu kursowania części pociągów regionalnych oraz wszystkich pociągów kursujących w ruchu transgranicznym do Republiki Federalnej Niemiec.

Czasowe ograniczenie kolejowych przewozów pasażerskich na Pomorzu Zachodnim miało trwać trzy tygodnie (od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r.), ale decyzja Rządu RP o przedłużeniu tzw. kwarantanny narodowej do 31 stycznia 2021 r. skutkuje tym, iż do końca miesiąca przedłużony został również okres zawieszenia kursowania niektórych pociągów regionalnych w województwie zachodniopomorskim.

Na wszystkich trasach na obszarze województwa w dalszym ciągu codziennie kursować będzie około 160 pociągów regionalnych zapewniających wygodne i bezpieczne dojazdy oraz powroty do i z miejsc pracy.


pociagi
pociagi2
pociagi3
pociagi4
pociagi5

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA