×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski informuje, że w związku z wejściem w życie Tarczy Antykryzysowej 6.0, która przedłuża możliwość ubiegania się o wsparcie w ramach dofinansowań, trwa wznowiony nabór wniosków dotyczących:

 • Dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od nich składek na ubezpieczenia społeczne dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców (art. 15zzb)
 • Dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców będących osobami fizyczny mi niezatrudniającymi pracowników (art. 15zzc)
 • Niskooprocentowaną pożyczkę z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców (art. 15zzd)
 • Niskooprocentowaną pożyczkę z Funduszu Pracy dla organizacji pozarządowych (art.15zzda)
 • Dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od nich składek na ubezpieczenia społeczne dla organizacji pozarządowych (art. 15zze)
 • Dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników dla kościelnej osoby prawnej (art. 15zze2)

Do złożenia wniosków uprawnieni są Przedsiębiorcy, którzy jeszcze nie skorzystali z ww. form pomocy lub otrzymali dofinansowanie na okres krótszy niż 3 miesiące. Wnioski można składać /przesłać wyłącznie do dnia 10 czerwca 2021 r.:
 • przez stronę praca.gov.pl po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, lub drogą mailową po opatrzeniu kwalifikowalnym podpisem elektronicznym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kwalifikowanym podpisem elektronicznym należy opatrzyć cały komplet dokumentów przesyłanych drogą mailową
 1. korzystając z poczty tradycyjnej na adres: Powiatowy Urząd Pracy, ul. Katedralna 46-48, 78-100 Kołobrzeg
  Prosimy o zaparafowanie każdej strony umowy oraz przesłanie jej w dwóch egzemplarzach
 1. pozostawiając w skrzynce zlokalizowanej przed wejściem do Powiatowego Urzędu Pracy w Kołobrzegu, w godz. od 8:00 do 15:00
  Prosimy o zaparafowanie każdej strony umowy oraz przesłanie jej w dwóch egzemplarzach.

Prosimy o zaparafowanie każdej strony umowy oraz przesłanie jej w dwóch egzemplarzach. Wszystkie potrzebne informacje dot. pomocy udzielanej w ramach Tarczy Antykryzysowej znajdą Państwo na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy: https://kolobrzeg.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza 


Od 1 stycznia 2021 r. obowiązują nowe wzory wniosków. Aktualne dokumenty można pobrać bezpośrednio pod linkiem: https://kolobrzeg.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza - informuje Tomasz Tamborski

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA