×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Od kilku lat czuwają nad bezpieczeństwem imprez miejskich, sportowych oraz festynów. Współtworzą Mistrzostwa PCK w udzielaniu Pierwszej Pomocy a od 2016 organizują akcję "Paczka dla Dzieciaczka". Mowa o Stowarzyszeniu Grupa Ratownicza Paramedic, które skupia ratowników wolontariuszy z terenu powiatu kołobrzeskiego.

Całkiem niedawno w porozumieniu z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Miasta Kołobrzeg, stworzyli nową Grupę Poszukiwawczo - Ratowniczą, w której uczestniczą również osoby z zewnątrz i której celem jest wspomaganie działań poszukiwawczych prowadzonych przez Policję, Straż Pożarną, ale również i samodzielnie. Zawszę chętni do pomocy i działania tej pomocy teraz sami jej potrzebują. Aby trzon GPR Paramedic mógł sprawnie funkcjonować w portalu Patronite można zostać patronem ratowników wolontariuszy.

- Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli zrealizować wiele celów, które w chwili obecnej są poza naszym zasięgiem. Obecnie zbieramy środki na umundurowanie specjalistyczne dla GPRów oraz na sprzęt jak np. agregat prądotwórczy czy inne sprzęty niezbędne do poszukiwań osób. Żeby działać profesjonalnie potrzebne są ciągłe nakłady na sprzęt i codzienne potrzeby w związku z naszym funkcjonowaniem - czytamy w komunikacie Stowarzyszenia Paramedic i GPR KOŁOBRZEG.

W portalu patronite oferowane są różne progi finansowania oraz nagrody za każdy z tych progów. Wystarczy wejść na stronę: https://patronite.pl/paramedic i zapoznać się ze szczegółami akcji.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA