×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Naszemu portalowi udało się potwierdzić informacje o planach przeniesienia Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Decyzja zapadła, obecnie poszukiwana jest lokalizacja pod nowy budynek policji.

Skąd decyzja o przeniesieniu komendy? „Ze względu na fakt, iż obecna jednostka znajduje się w centrum miasta, a budynek jest obiektem zabytkowym i nie ma możliwości jego rozbudowy uwzględniając nowe standardy wykonania, które mają poprawić warunki obsługi obywateli oraz pracy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych policji" – czytamy w komunikacie przesłanym nam przez zespół prasowy z Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie. Powstanie nowej siedziby i przeniesienie komendy ma potrwać, według informacji KW w Szczecinie, do 2025 roku. Projekt ma być zrealizowany w ramach Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji.

- Takie plany oczywiście są, ale jesteśmy dopiero na początku tej drogi. Na razie wystosowaliśmy pismo do Urzędu Miasta z prośbą o propozycję dotyczącą ewentualnego usytuowania nowej jednostki. Jesteśmy natomiast przed rozmowami dotyczącymi tego tematu   – komentuje sprawę Dariusz Hoc, komendant kołobrzeskiej policji.
Komentarze  
-21 #1 Damian2012 2021-01-22 16:04
Manek na dołku dobiera telefon:ALCATRAZ z tej strony kto był ze starej gwardii ten wie ;)
-34 #2 darek1974 2021-01-22 22:32
darmozjady niech w domu przyjmują

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA