×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Choć do Wigilii zostało jeszcze ponad dwa miesiące, oni już rozpoczęli intensywne przygotowania. Mowa o przedsięwzięciu "Wigilia dla samotnych”, które w tym roku po raz pierwszy odbędzie się Kołobrzegu. W ten sposób dołączy do miast, które 24 grudnia, gdy na niebie zalśni pierwsza gwiazda, zaproszą osoby samotne na wigilijną wieczerzę. Z opłatkiem, jasełkami i oczywiście 12 potrawami.

 

Do tej pory tego typu akcje odbywały się w Warszawie, Katowicach, Opolu, czy Kijowie. W środę w sali konferencyjnej kołobrzeskiego magistratu odbyło się spotkanie organizacyjne organizatorów akcji - Fundacji Wolne miejsce z przedstawicielami Urzędu. Już dziś wiadomo, że wieczerza odbędzie się 24 grudnia na godz. 15:00 w kompleksie Milenium. Gości przywitają organizatorzy, przedstawiciele władz samorządowych i kościołów chrześcijańskich oraz ci bez których wydarzenie to nie mogło by się odbyć – wolontariusze przygotowujący ten uroczysty wieczór.


Ci poszukiwani są przez Urząd Miasta już teraz. Wszyscy, którzy chcą pomóc w organizacji przedsięwzięcia proszeni są o kontakt z organizatorami 694 019 254. W każdą środę godzinie 18.00 w sali konferencyjnej hali Milenium odbywają się również spotkania organizacyjne. Więcej również na fecebooku pod hasłem "Wolne miejsce".

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA