×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
„Policja załamuje ręce. Mimo filmu z monitoringu nie można znaleźć żadnych…” – taki początek tekstu wraz z tytułem „Gwałciciel poluje na kobiety w Kołobrzegu, organy ścigania są bezradne” pojawia się niektórym użytkownikom portalu społecznościowego facebook.

Policja stanowczo dementuje pogłoski, aby w Kołobrzegu grasował gwałciciel. Ci którzy weszli w rzekomą informację mówią, że po kliknięciu w link pojawia się komunikat, o wymyślonej informacji oraz możliwość płatnego dostępu do filmu. My radzimy zignorować link. Po pierwsze jest to jedynie chwytliwy tytuł, po drugie nie wiadomo czy nie narażamy komputera na atak wirusa. Jak powiedział nam mł.asp. Tomasz Kwaśnik z kołobrzeskiej policji, funkcjonariusze podjęli już próbę skontaktowania się z administratorem strony, do której przekierowuje link. Rzecznik prasowy kołobrzeskiej policji dodaje, że jest jedynie oszukiwanie internautów i przestrzega przed tego typu nieznanymi stronami.
Komentarze  
+14 #1 dziadeg 2015-11-23 15:09
przecież takich linków-łańcuszków jest w internecie masa, nie rozumiem całego wywodu na ten temat, jeśli ktoś nie rozróżnia takich linków od prawdziwych artykułów to powinien pozbyć się internetu.
+3 #2 Idioci 2015-11-23 16:18
Jest wysoki, postawny, chodzi w ciemnozielonej kurtce nie zakrywa twarzy. Do komisariatów w Kołobrzegu zgłosiły się trzy kobiety, które twierdzą że tak wyglądający młody człowiek napadł je i skrzywdził. Policja szuka mężczyzny, sporządziła portret pamięciowy na podstawie nagrania.

Joanna Borkowska 20 listopada 2015 36 komentarzy Na sygnale

Apelujemy o uwage kobiet, zwłaszcza gdy wychodzą wieczorem z domu, znów mamy do czynienia z osobą bez skrupułów. Grasuje w centrum miasta, w miejscach na pozór bezpiecznych. Policja Jest bezradna mężczyzna się ulotnił, jedyne co po sobie zostawił to nagranie z kamer monitoringu miejskiego nie zostawił żadnych innych śladów.

Poprosiliśmy komendanta policji o komentarz w tej sprawie:

– Prowadzimy czynności w celu zatrzymania napastnika. Otrzymaliśmy trzy zgłoszenia w tej sprawie: na podstawie rysopisów przypuszczamy że mamy do czynienia z tym samym mężczyzną, sprawca szarpał się z ofiarami, a następnie zmusił do czynności seksualnej. Policja apeluje o ostrożność. Sprawca jest wysoki, postawny, chodzi w ciemnozielonej kurtce nie zakrywa twarzy. Najpierw nawiązuje rozmowę, według ofiar mężczyzna nie wzbudza podejrzeń.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę z nagrania prosimy o kontakt pod numerem: 731466098 Nagranie z kamer monitoringu miejskiego w Kołobrzegu:

Strona stworzona w celach humorystycznych, cały powyższy artykuł jest zmyśloną hisorią, a nagranie wideo można znaleźć w innych serwisach w formie ogólnodostępnej! - patrz regulamin na dole strony. Koszt SMS - 25zł NETTO!
+3 #3 Damian2015 2015-11-23 18:40
No przecież nazwa miejscowości jest generowana automatycznie, w zależności od tego skąd jest "przenosiciel" wirusa :D
+2 #4 MUSZTARDA 2015-11-24 11:02
nie wiem co gorsze KOŁOBRZESKI GWAŁCICIEL czy CZARNA WOŁGA niewiadomego pochodzenia

NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS oczywista oczywistość że z ostatniej chwili!!!!!!!!!!!!!!!!!!na żółtym pasku!!!!!!!!!!w telewizji śniadaniowej przerwano na chwilę smażenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BO...
W PÓŁTUSKU ULĘGŁA SIĘ GĘŚ Z DWIEMA GŁOWAMI
Ps.
ZIDIOCENIE TOTALNE
0 #5 Parowa 2015-11-25 08:05
Przejezdrzal kobitki na przejsciach Skoda
Teroz je POsowa :-*
0 #6 Tabitha 2016-03-10 08:10
Artykuł genialny. Czekam na więcej

My site - kredyty: http://ekstra-kredyty.pl/rodzaje-kredytow-bez-biku/kredyt-konsolidacyjny/
0 #7 tu warszawa 2016-04-13 13:22
a tutaj ten sam oszust:
Warszawa: gwałt w centrum miasta ! Mimo filmu z monitoringu nie można znaleźć żadnych śladów sprawcy. Prosimy o wszelkie informacje mogące pomóc ująć sprawcę


 Joanna Borkowska  8 kwietnia 2016  36 komentarzy  Na sygnale

Jest wysoki, postawny, chodzi w ciemnozielonej kurtce nie zakrywa twarzy. Na posterunki zgłosiły się dwie kobiety, które twierdzą że tak wyglądający młody człowiek napadł je i zgwałcił. Sporządzono portret pamięciowy na podstawie nagrania. Apelujemy o uwage kobiet, zwłaszcza gdy wychodzą wieczorem z domu, znów mamy do czynienia z gwałcicielem. Grasuje w centrum miasta, w miejscach na pozór bezpiecznych. Funkcjonariusze są bezradni, mężczyzna się ulotnił, jedyne co po sobie zostawił to nagranie z kamer monitoringu miejskiego nie zostawił żadnych innych śladów.
Poprosiliśmy funkcjonariuszy o komentarz w tej sprawie: – Prowadzimy czynności w celu zatrzymania napastnika. Otrzymaliśmy trzy zgłoszenia w tej sprawie: na podstawie rysopisów przypuszczamy że mamy do czynienia z tym samym mężczyzną, sprawca szarpał się z ofiarami, a następnie zmusił do czynności seksualnej. Apelujemy o ostrożność. Sprawca jest wysoki, postawny, chodzi w ciemnozielonej kurtce nie zakrywa twarzy. Najpierw nawiązuje rozmowę, według ofiar mężczyzna nie wzbudza podejrzeń.
Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę z nagrania prosimy o kontakt pod numerem: 698 789 678
0 #8 tu warszawa 2016-04-13 13:34
http://portal-informacyjny.eu/centrum.gwalt/
strona oszusta
0 #9 tu warszawa 2016-04-13 13:38
Cytuję dziadeg:
przecież takich linków-łańcuszków jest w internecie masa, nie rozumiem całego wywodu na ten temat, jeśli ktoś nie rozróżnia takich linków od prawdziwych artykułów to powinien pozbyć się internetu.

I bardzo dobrze ze o tym napisano bo dzięki temu ja też nie dałam się nabrać - piszcie ludzie - sami musimy się chronić

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA