×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Potrzebujesz mebli na wymiar, ale nie chcesz przepłacać i zależy Ci na czasie? Prawdopodobnie znajdziesz czego szukasz, zapoznając się z ofertą kołobrzeskiej firmy WER Meble. Ta obejmuje meble kuchenne i łazienkowe, szafy, garderoby,meble wolnostojące, meble biurowe oraz wiele innych, a wszystko to wykonane na indywidualne zamówienie z najwyższej klasy materiałów.
Wykorzystywane są akcesoria znanych producentów, między innymi: BLUM, Hettich, Amix, Zobal, Bimax, Grass, Reis czy Gamet. WER Meble oferuje szeroką gamę materiałów. Produkty mogą mieć uchwyty frezowane lub dobrane przez klienta. Niepowtarzalny wygląd i charakter produkowanych mebli dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Co warte podkreślenia, WER Meble posiada aktualnie promocyjne ceny lakierowanych frontów. Wyroby charakteryzują się dużą trwałością. Wszystko przez staranność i zaangażowanie. Aby spełnić wszelkie oczekiwania klienta, pracownicy WER Meble zajmą się kompleksową obsługą zamówienia – od wymierzenia i doradztwa, przez projektowanie i wykonanie, aż po montaż we wskazanym miejscu. Wszystko wedle wskazówek i oczekiwań zamawiającego.


WER Meble
ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 7
78-120 Gościno
-------------------------------------------------------------------------
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń 514 522 230
http://www.wer-meble.pl/